Zespół

Jesteśmy sercem Twojego pojazdu. Nasz zespół mechaników i doradców niczym tłoki silnika wyróżnia zgrana, miarowa współpraca. A wieloletni fach przekuwa się w wysoką jakość i niezmienność.
Maciej Cichoń
Kierownik serwisu

Główny dowodzący firmy i dobry duch serwisu. Od 19 lat z sukcesem w branży motoryzacyjnej. Stosuje zasadę – nie ma rzeczy niemożliwych tylko są wyzwania. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i każdy klient jest traktowany priorytetowo. Zawsze dostępny dla swojego zespołu i klientów. Prywatnie typowy społecznik, fan motoryzacji i kibic piłki siatkowej.

Telefon kontaktowy: +48 512 403 885
Adres e-mail: m.cichon@serwis44.pl
Karol Pieczykolan
Mistrz, Doradca serwisowy, Diagnosta, Gwarancje

Już przy wyborze kierunku studiów – Mechanika i Budowa Maszyn wiedział co chce robić w życiu. Człowiek orkiestra od 13 lat w zespole. Szybko i sprawnie poprowadzi każdą naprawę od zdiagnozowania problemu po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. W 100% oddany i dostępny dla swoich klientów bo ich zadowolenie mobilizuje go do dalszego działania. Po pracy podróże – małe i duże.

Telefon kontaktowy: +48 512 403 888
Szymon Zając
Kierownik magazynu, obsługa reklamacji

Jest niezastąpionym ogniwem naszego zespołu. Prościej będzie powiedzieć czym się nie zajmuje – od 13 lat w serwisie. Z zamkniętymi oczami w środku nocy znajdzie nawet drobną uszczelkę w labiryncie alejek magazynowych. Prywatnie z jednej strony spokój – miłośnik zwierząt, biegania, z drugiej strony adrenalina – pasjonat jazdy na motocyklu krosowym i szosowo-turystycznym.

Telefon kontaktowy: +48 512 403 884
Adres e-mail: s.zajac@serwis44.pl
Łukasz Smugowski
Sklep, sprzedaż części

Negocjuje ceny produktów z największymi i renomowanymi dostawcami co pozwala zaoferować Państwu produkty w atrakcyjnych cenach. Sklep to jego oczko w głowie, zawsze doradzi, podpowie i pomoże. Interesuje się motoryzacją i nowinkami technologicznym – w szczególności komputerowymi.

Telefon kontaktowy: +48 601 594 784
Krzysztof Hadryś
Serwis, Fachowiec

Jeden z pierwszych pracowników w firmie. Od 21 lat w zespole zajmuje się samochodami i naczepami, które zna w zasadzie od podszewki. Niezwykle skromy i profesjonalny w wykonywaniu swoich prac. Pasjonuje się rozwojem technologii i gadżetami. Stale podnosi kwalifikacje swoje oraz uczniów, którym przekazuje swoją wiedzę.

Justyna Kucharczyk
Specjalista ds. Finansowo Księgowych

Od 12 lat z uśmiechem i pełnym optymizmem wita naszych klientów. Jest miłym głosem w słuchawce i korespondentem mailowym. Pierwsza pomoc w załatwianiu podstawowych spraw oraz informator na linii klient – serwis. Odpowiedzialna za płatności, kasę. Na drugim etacie mama dwójki dzieci.

Telefon kontaktowy: +48 512 403 818
Adres e-mail: serwis@serwis44.pl